II Mistrzostwa Szklarskiej Poręby w Minigolfa im. Piotrka Kaczmarskiego

http://parkesplanada.com/wp-content/uploads/2017/08/minigolf9.jpg
Bez kategorii

20 sierpnia odbyły się kolejne mistrzostwa naszego miasta o tytuł „Najlepszego Minigolfisty.” Do rywalizacji zgłosiło się 50 zawodników. Wśród nich byli nawet profesjonalni golfiści którzy na Mistrzostwa przyjechali z własnymi kijami. Najmłodszy uczestnik zawodów miał 4 lata a najstarszy 60 lat więcej. Wśród uczestników byli zarówno mieszkańcy Szklarskiej jak i goście wypoczywający pod Szrenicą.
Minigoilf uczy dżentelmeńskiej rywalizacji oraz skupienia, ćwiczy „oko” oraz precyzję ruchu.
Zabawa jak zwykle był świetna i emocje wcale nie „Mini”. Tym bardziej, że na zwycięzców czekały naprawdę super nagrody. Dla wszystkich uczestników Rodzinny Park Rozrywki Esplanada zorganizował poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla, a na koniec dla zawodników i dla kibiców zagrał karkonoski, folkowy zespół Szyszak.

Najlepszymi w tym roku okazali się:

w kategorii do 10 lat
I m-ce
Jan Kuźma Poznań
II m-ce Adam Langren Stargard Szczeciński
III m- ce Dawid Kamiński Jelenia Góra

w kategorii do 18 lat
I m-ce Julian Kuźma Poznań
II m-ce Wiktor Kamiński Szklarska Poręba
III m-ce Jakub Plewiński Szklarska Poręba

w kategorii powyżej 18 lat
I -ce Rafał Korwin Piotrowski Szklarska Poręba
II m-ce Wojciech Borkowski Wojcieszyce
III m-ce Dariusz Kuźma Poznań

Na mistrzów czekały wyśmienite nagrody. Wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane siedmiodniowe karnety narciarskie na Kopę i Szrenicę.

Nagrody ufundowali: Blue Mountain Resort, Firma Sudety Lift, Miejska Kolej Linowa w Karpaczu, Centrum Usług Turystycznych Wycieczkowe ABC, Termy Cieplickie, Biuro Turystyczne Almar, Przedsiębiorstwo Usługowo Gastronomiczne „W Dolinie”, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach, Leśna Huta, Dinopark w Szklarskiej Porębie, Firma Jana Fremra z Czech, Interaktywna Wystawa Modeli y Klocków Lego w Szklarskiej Porębie, Rodzinny Park Rozrywki Esplanada.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują szczodrym sponsorom i zapraszają za rok do udziału w Mistrzostwach, a już dziś można ćwiczyć grę w minigolfa na Esplanadzie :-).

Dziękujemy Foto Szklarska za zdjęcia! 🙂