Ładowanie…

Więcej szczegółów

Ponad 600 metrów szalonej jazdy górską kolejką grawitacyjną to radość dla dużych i małych, dzieci i rodziców.

Doskonała zabawa i adrenalina. Zjeżdżalnia dzięki oświetleniu czynna jest także wieczorem. Specjalne daszki montowane na wózki, umożliwiają jazdę podczas mżawki a nawet śnieżnej zadymki.

Zjazd odbywa się na specjalnych wózkach na stałe zamontowanych do stalowych rur. Na wózku mogą siedzieć maksymalnie 2 osoby. Trasa zjazdu poprowadzona jest między drzewami parku, co stwarza dodatkowe wrażenie dużej prędkości. Największą atrakcją toru jest tzw. „karuzela” zlokalizowana na końcu trasy.  „Karuzela” jest najwyższą tego typu w Polsce.  Podpory mają 9 metrów wysokości, ale ponieważ całość wybudowana jest na stromym zboczu,  zjeżdżający mają wrażenie, że jadą „nad dachami” miasta. Do tego jest wspaniały widok na Karkonosze.

Emocje są wielkie. Ze zjeżdżalni równie chętnie co dzieci korzystają dorośli – bo nie ma to jak odrobina szaleństwa z partnerką lub partnerem!
Zapraszamy przez cały rok. Dzięki specjalnym zadaszeniom montowanym na wózkach, niestraszna jest nam mżawka albo niewielki deszcz.  U nas po prostu nie można się nudzić.